Regulamin dokonywania zakupów i promocji sklepu 4promo.pl

Regulamin ogólny zakupów na stronie 4promo.pl 

§ 1 Strony transakcji

 1. Nabywcą może być wyłącznie pełnoletnia osoba fizyczna lub prawna.
 2. Właścicielem sklepu 4promo.pl jest :
  7PEAK Marcin Springer
  ul. Pelplińska 2,
  01-683 Warszawa

Kontakt telefoniczny: (22) 839 0 600

§ 2 Oferta sklepu

 1. Wszystkie podane ceny wyrażone są w złotych polskich i zawierają podatek VAT.
 2. Wszystkie produkty są fabrycznie nowe i objęte gwarancją producenta.
 3. Minimalna wartość zakupów nie może byc mniejsza niż 500 zł netto. Zakupy o wartościach niższych powinny wymagają potweirdzenia z działem handlowym
 4. Oferowane przez nas produkty pochodzą od renomowanych producentów a podane specyfikacje z materiałów przez nich publikowanych i zatwierdzonych.
 5. Niektóre z oferowanych produktów mogą być w danej chwili niedostępne, o czym zostaną Państwo poinformowani przez pracownika sklepu.
 6. Oferta sklepu zachowuje swą ważność na terenie Polski.
 7. Realizacja zamówień do państw innych niż Polska wymaga dalszych, pisemnych ustaleń.
 8. Zarząd sklepu zastrzega sobie możliwość błędów na stronie WWW. Wszelkie stwierdzone rozbieżności będą natychmiast korygowane a ewentualne różnice, mające znaczenie dla realizacji zlecenia, natychmiast przekazywane klientom sklepu.
 9. Ceny jednostkowe produktów podane w sklepie wynikają z przeliczenia cen opakowań zbiorczych. W przypadku zamówień na male ilości należy oczekiwać potwierdzenia ceny jednostkowej ze strony pracowników działu obsługi klienta.
 10. Ceny nigdy nie uzwględniają kosztów znakowania. Prosimy każdorazowo oczekiwać na potwierdzenie cen znakowania przez pracowników działu obsługi klienta.

§ 3 Zamawianie

 1. Zamówienie można złożyć korzystając z formularza na stronie 4promo.pl, pocztą elektroniczną, z uwzględnieniem zawarcia wszelkich danych wymienionych w formularzy zamówienia zawartym na stronie WWW.
 2. Zamówienie potwierdzane jest telefonicznie i / lub pocztą elektroniczną w ciągu 24 godzin roboczych.
 3. W przypadku braku możliwości potwierdzenia zamówienia z winy kupującego (np. błędny numer telefonu) w ciągu 3 dni roboczych, zostanie ono anulowane.
 4. Złożenie zamówienia przez Nabywcę jest równoznaczne z upoważnieniem do wystawienia faktury bez konieczności uzyskania jego podpisu .
 5. W przypadku zamówień o przewyższających standardy firmy wielkościach, może być wymagana wpłata zaliczki umożliwiającej zlecenie.
 6. zaliczka pobierana jest standardowo w przypadku zleceń zawierających modyfikacje produktu bazowego, np. nanoszeniu logo klienta lub personalizacji,

§ 4 Formy płatności

 1. Gotówką przy odbiorze towaru, dla zamówień nie przekraczających 12 000 zł.
 2. Przelewem dla wszystkich zamówień w przypadku ich realizacji dla tzw. stałych klientów firmy.
 3. możliwe jest wystawienie faktury pro-forma, na podstawie której Nabywca dokonuje wpłaty.

§ 5 Transport

 1. Oferowany towar dostarczamy na terenie całej Polski zgodnie z cennikiem wybranej firmy kurierskiej uwzględniając taryfę najatrakcyjniejszą dla Odbiorcy.
 2. Odbierając towar Nabywca jest zobowiązany do sprawdzenia, czy przesyłka (lub jej opakowanie zewnętrzne, jeżeli występuje) nie posiada uszkodzeń powstałych podczas transportu. Warunkiem rozpatrzenia ewentualnej reklamacji jest spisanie w obecności pracownika firmy spedycyjnej "Protokołu Reklamacji".
 3. UWAGA ! Uwzględnienie specjalnych życzeń Klienta precyzujących czas dostawy towaru (takich jak: konkretna data, pora dnia, godzina lub przedział czasu) może zostać uwzględnione , o ile zakładają to możliwości firmy Kurierskiej (Spedycyjnej). Precyzując wspomniane warunki dodatkowe, Klient zobowiązuje się pokryć wynikające z tego tytułu opłaty, zgodnie z taryfikatorem firmy Kurierskiej (Spedycyjnej).
  O wysokości opłat Klient zostanie poinformowany przez Dział Obsługi Klienta 4promo.pl, przed przystąpieniem do realizacji zamówienia.

§ 6 Gwarancja

 1. Każdy oferowany towar posiada gwarancję producenta i informację o punkcie składania ewentualnych reklamacji.
 2. Jeżeli wraz z towarem dostarczana jest faktura.
 3. W przypadku reklamacji wymagane jest okazanie faktury zakupowej, potwierdzenie płatności oraz potwierdzenia odbioru.

§ 7 Poufność danych

 1. Dane klienta otrzymane w celu realizacji zamówienia przechowywane są przez 4promo.pl z uwzględnieniem niezbędnych standardów bezpieczeństwa, wymaganych przez Prawo Polskie.
 2. Przechowywane dane mogą w każdej chwili zostać udostępnione Klientowi do wglądu.
 3. Właściciel sklepu 4promo.pl zastrzega sobie prawa wykorzystywania przechowywanych danych w celach prowadzenia programów lojalnościowych, weryfikacji jakości oferowanych usług oraz kontaktu z Klientem w celach związanych z realizacją zamówienia lub serwisem posprzedażnym.
 4. Zebrane dane NIE zostaną przekazane żadnym podmiotom trzecim, nie związanym z 4promo.pl.

§ 8 Postanowienia końcowe

 1. Sklep 4promo.pl zastrzega sobie możliwość odstąpienia od realizacji zamówienia w przypadku niemożności określenia czasu realizacji zamówienia, nieprzewidzianej zmiany cen zakupu wprowadzonych przez dostawcę lub w przypadku nieprzewidzianych zdarzeń losowych.
 2. Składając zamówienie Nabywca akceptuje powyższy regulamin.